← Wróć do strony pomocy technicznej​

Jesteś Administrator czy Sterownik?

Administrator Kamery

Kliknij “Wszystkie urządzenia” w panelu administracyjnym, a następnie przefiltruj swoje urządzenia, klikając menu rozwijane obok pola “Szukaj”. Po wybraniu menu rozwijanego, kliknij “Kamera”. Zostanie wyświetlona lista ciężarówek wyposażonych w kamery.

Aby szybko wyświetlić nagrania z kamery cofania lub wydarzenia związane z jazdą, wpisz nazwę wybranej kamery w polu “Szukaj” pod mapą. Następnie przewiń do prawej strony i wybierz opcję “Zobacz”.

Uzyskaj dostęp do potrzebnej kamery, a następnie wybierz potrzebne daty, klikając kalendarz w prawym górnym rogu obok ikony powiadomień.

Można sprawdzić, czy aparat jest w trybie online, potwierdzając jego stan za pomocą menu pod mapą. Dostępne stany to “Online”, “Standby” i “Offline”.

Kamera musi być w stanie “online”, aby można było oglądać nagrania na żywo. Może jednak znajdować się w stanie “Online” lub “Standby”, aby pobierać nagrania.

W ciągu miesiąca można obejrzeć do 45 minut materiału filmowego w trybie podglądu na żywo.

Przejdź do wybranej kamery, a następnie przewiń w dół do sekcji “Nagrania”. Tutaj można wybrać określony zakres czasu dla nagrań. Zalecamy oglądanie materiału w odstępach 30-sekundowych w celu uzyskania optymalnego widoku.

Można zobaczyć daty, godziny i współrzędne lokalizacji.

Dostępne są dwie opcje – normalna jakość i wysoka jakość. Zalecamy oglądanie nagrań w normalnej jakości, aby ograniczyć zużycie danych.

Zalecamy kontakt z naszą linią obsługi klienta pod numerem 888-228-4460 wew. 2 lub przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres support@help24.us

Wejdź do wybranej kamery, a następnie kliknij zielony przycisk “Ustawienia” w prawym górnym rogu ekranu.

Przejdź do odpowiedniej kamery, a następnie przewiń w dół do sekcji “Wydarzenia” i wybierz konkretne wydarzenie, które chcesz obejrzeć.

Sterownik kamery

Kamera powinna być podłączona do skrzynki bezpieczników, ponieważ jest to stałe źródło zasilania. Kamerę można szybko i bezproblemowo zainstalować. Jeśli jednak nie masz pewności co do instalacji urządzenia, skonsultuj się z fachowcem.

Przed rozpoczęciem jazdy należy upewnić się, że pojazd jest zaparkowany na równej powierzchni.
1. Wyłącz silnik, ale nie wyłączaj zapłonu.
2. Sprawdź, czy kamera jest włączona.
3. Naciśnij ekran dotykowy i wprowadź kod zabezpieczający PIN.
4. Wejść do menu “Ustawienia”.
5. Wybierz “Kalibracja”.

*Proces kalibracji trwa około jednej sekundy.

Przycisk SOS kamery, znany również jako przycisk wyzwalania zdarzeń, umożliwia kierowcom wysyłanie powiadomień e-mail o zdarzeniach drogowych oraz automatyczne przesyłanie nagrań wideo do chmury. Przycisk ten znajduje się w dolnej części urządzenia i musi być kliknięty ręcznie.

Wciąż masz inne pytania?

Skontaktuj się z nami 24/7, 365 dni w roku

support@help24.us

888.228.4460 ext. 2

This website uses cookies to improve user experience.