← повернутися до дому підтримки

Ви Адміністратора чи Водія?

Камера FAQ для Адміністратора

Натисніть «All Units» на панелі адміністратора, потім фільтруйте свої пристрої по типу, клацнувши на меню, що розкривається, поруч із полем «Search». В меню оберіть «Camera». Це дозволить вам побачити список вантажівок, які оснащені камерами.

Щоб швидко переглянути відео або івенти записані відеореєстратором, введіть ім’я камери, у полі «Search» під картою. Потім клікніть на “View” на тій самій сторінці праворуч.

Оберіть потрібну камеру, клікніть на “View” а потім виберіть потрібні дати, клацнувши календар у верхньому правому куті поруч із значком сповіщень.

Ви можете перевірити, чи підключена камера до мережі, за допомогою меню під картою, переглянувши статус камери. Камера може мати статуси: “Online”, “Standby”” та “Offline”.

Ваша камера має бути “online” для перегляду відео в реальному часі. Однак для отримання записів він може перебувати у стані «online» або «Standby».

Ви можете переглядати до 45 хвилин відео в режимі live view на місяць.

Оберіть потрібну камеру, клікніть на “View” а потім перейдіть до розділу «Recordings». Тут ви можете вибрати конкретний часовий діапазон для перегляду відеозапису. Ми рекомендуємо переглядати відеозаписи з інтервалом до 30 секунд.

Для кожного відео також записується дата, час та координати локації.

Доступні 2 варіанти – нормальна якість та висока якість. Ми рекомендуємо дивитися записи у нормальної якості, щоб скоротити використання даних.

Оберіть потрібну камеру, клікніть на “View” та перейдіть до розділу «Recordings», потім натисніть «Download». Наша система дозволить вам вибрати час, дату, якість відео та кількість секунд до та після івенту, для якого необхідно завантажити відеозапис

Ми рекомендуємо зателефонувати до нашої служби підтримки за телефоном 888-228-4460 ext. 2 або надіслати електронний запит на адресу support@help24.us

Оберіть потрібну камеру, клікніть на “View”, а потім натисніть зелену кнопку «Settings» у верхньому правому куті екрана.

Отримайте доступ до потрібної камери, потім прокрутіть сторінку вниз до розділу «Events» та виберіть конкретну подію, яку потрібно переглянути.

Камера FAQ для Водія

Камера повинна бути підключена до модулю запобіжників, оскільки це є постійне джерело живлення. Однак, якщо ви не впевнені в установці пристрою, будь ласка, проконсультуйтеся з професіоналом.

Перш ніж почати, переконайтеся, що ваш автомобіль припаркований на рівній поверхні.
1. Вимкніть двигун, але не вимикайте запалювання.
2. Переконайтеся, що камеру увімкнено.
3. Натисніть на сенсорний екран та введіть PIN-код.
4. Увійдіть у меню “Settings”.
5. Виберіть «Calibrate».
*Процес калібрування займає близько секунди.

Кнопка SOS на вашій камері, також відома як кнопка збереження на блокування відеозапису івенту. Натискання на цю кнопку дозволяє водіям відправляти емейл сповіщення про події під час водіння та автоматично завантажувати відеокліпи у хмарне сховище. Кнопка розташована в нижній частині камери та має бути натиснута вручну водієм.

Still looking for answers?

Reach us 24/7, 365 days a year

support@help24.us

888.228.4460 ext. 2

This website uses cookies to improve user experience.