← повернутися до дому підтримки

Ви Адміністратора чи Водія?

Камера Адміністратора

Натисніть «Всі об’єкти» на панелі адміністратора, потім фільтруйте свої об’єкти, клацнувши меню, що розкривається, поруч із полем «Пошук». Після вибору меню, що розкривається, натисніть «Камера». Це дозволить вам побачити список вантажівок, які оснащені камерами.

Щоб швидко переглянути кадри або події під час керування відеореєстратором, введіть ім’я, вибране для камери, у полі «Пошук» під карткою. Потім прокрутіть сторінку праворуч та виберіть “Перегляд”.

Отримайте доступ до потрібної камери, а потім виберіть потрібні дати, клацнувши календар у верхньому правому куті поруч із значком сповіщень.

Ви можете перевірити, чи підключена камера до мережі, за допомогою меню під картою, переглянувши статус камери. Камера може мати статуси: “В мережі”, “Очікування” та “Не в мережі”.

Ваша камера має бути “онлайн” для перегляду відео в реальному часі. Однак для отримання записів він може перебувати у стані «Онлайн» або «Очікування».

Ви можете переглядати до 45 хвилин відео в реальному часі на місяць.

Отримайте доступ до потрібної камери, а потім перейдіть до розділу «Записи». Тут ви можете вибрати конкретний часовий діапазон для запису. Ми рекомендуємо переглядати знятий матеріал з інтервалом 30 секунд для оптимального перегляду.

Ви можете бачити дати, час та координати місцезнаходження.

Доступні 2 варіанти – нормальна якість та висока якість. Ми рекомендуємо дивитися записи нормальної якості, щоб скоротити використання даних.

Отримайте доступ до потрібної камери, перейдіть до розділу «Записи» та натисніть «Завантажити». Потім наша система дозволить вам вибрати час із певної дати, якість відео та кількість секунд до та після події, для якого необхідно враховувати кадри.

Ми рекомендуємо зателефонувати до нашої служби підтримки за телефоном 888-228-4460 доб. 2 або надіслати електронний запит на адресу support@help24.us

Отримайте доступ до потрібної камери, а потім натисніть зелену кнопку «Налаштування» у верхньому правому куті екрана.

Отримайте доступ до потрібної камери, потім прокрутіть вниз до розділу «Події» та виберіть конкретну подію, яку потрібно переглянути.

Камера Водія

Камера повинна бути підключена до блоку запобіжників, оскільки це є постійне джерело живлення. Ви можете швидко та без проблем встановити камеру. Однак, якщо ви не впевнені в установці пристрою, проконсультуйтеся з професіоналом.

Перш ніж почати, переконайтеся, що автомобіль припаркований на рівній поверхні.
1. Вимкніть двигун, але не вимикайте запалення.
2. Переконайтеся, що камеру увімкнено.
3. Натисніть на сенсорний екран та введіть PIN-код.
4. Увійдіть у меню “Налаштування”.
5. Виберіть «Калібрування».
*Процес калібрування займає близько секунди.

Кнопка SOS на вашій камері, також відома як кнопка запуску подій, дозволяє водіям відправляти повідомлення електронною поштою про події під час водіння та автоматично завантажувати відеокліпи у хмарне сховище. Кнопка розташована в нижній частині пристрою та має бути натиснута вручну.

Still looking for answers?

Reach us 24/7, 365 days a year

support@help24.us

888.228.4460 ext. 2

This website uses cookies to improve user experience.