← повернутися до дому підтримки

Ви Адміністратора чи Водія?

ELD Адміністратора

Лист про несправність – це документ, який ми можемо надати перевізнику, який підтверджує, що у вашого програмному чи апаратному забезпеченні ELD стався збій. Для того, щоб повідомити про несправність, зателефонуйте до нашої служби пітримки клієнтів за телефоном 888-228-4460 доб. 2 або надішліть електронний запит на адресу support@help24.us

Ви можете створювати звіти IFTA в GPSTab, але їх слід використовувати лише з довідковою метою, оскільки ви не можете подавати звіти за допомогою системи ELD.

Ні. Дані про розташування ELD не ідентифікують адреси вулиць. Наша система вказує на приблизну відстань до найближчих міст, селищ та штатів з населенням понад 5000 осіб.

Щоб згенерувати токени API, вам необхідно виконати такі кроки:

Натисніть кнопку «Обліковий запис», розташовану у верхньому правому куті. Потім натисніть “Токени API” > “Створити токен” > “Введіть ім’я” > “Створити”. Перед створенням токенів переконайтеся, що у профілі компанії вказано правильний номер DOT.

Ви можете призначити другого водія для діючого водія, виконавши такі дії:

Натисніть “ELD” на панелі адміністратора, розташованій у лівій частині екрана. Потім натисніть “Водій”, а потім значок олівця під “Змінити/Деактивувати”.

Після входу на сторінку інформації про водія прокрутіть вниз до «Другий водій» і виберіть водія зі списку, що розкривається. Потім ви повинні додати інформацію про другого водія у розділі «Профіль» вашої програми для водіїв ELD.

Відкрийте панель адміністратора> перейдіть до «Всі об’єкти»> потім встановіть прапорець ліворуч від імені водія під карткою. Якщо проблема не вирішена, зателефонуйте до нашої служби підтримки за номером 888-228-4460, доб. 2.

Так, функція роздільне спальне місце доступна GPSTab, і ми робимо цю функцію простіше у використанні, ніж будь-який інший ELD.

Ось як ви можете надати своїм водіям доступ до окремого спального місця:

1. Натисніть «Параметри» на панелі адміністратора.
2. Перейдіть на вкладку «Параметри автопарку».
3. Встановіть прапорець “Дозволити роздільне спальне місце”.

Як тільки ви це зробите, його буде активовано для всіх водіїв.

Якщо ви хочете, щоб до цієї функції мали доступ лише певні водії, ось що ви можете зробити:

1. Натисніть кнопку «ELD» на панелі адміністратора.
2. Натисніть «Водії» в меню, що розкривається.
3. Виберіть конкретного водія
4. Прокрутіть донизу та встановіть прапорець «Дозволити роздільне спальне місце».

Майте на увазі, що після того, як ви активуєте роздільне спальне місце, ви не зможете його вимкнути.

«Пром. Розташування» – це скорочення від Проміжне Розташування. Ці дані повинні записуватися ELD з 60-хвилинними інтервалами, коли автомобіль перебуває в русі. Це вимога FMCSA і тому не може бути стерто.

Eld Водія

Лист про несправність – це документ, який ми можемо надати перевізнику, який підтверджує, що у вашого програмному чи апаратному забезпеченні ELD стався збій. Для того, щоб повідомити про несправність, зателефонуйте до нашої служби пітримки клієнтів за телефоном 888-228-4460 доб. 2 або надішліть електронний запит на адресу support@help24.us

1. Планшети повинні бути пристроями Android чи IOS виробництва LG, Samsung або Apple (усі зі слотами SIM-карт 4G LTE).

2. Android: повинен бути оновлен до Android 9 або пізнішої версії.

3. Apple: потрібно оновлення до IOS 13 або пізнішої версії.

4. Планшети повинні мати тарифний план T-Mobile, Verizon чи AT&T на кожний планшет, мінімум 1 ГБ у місяць та можливість підключення 4G LTE.

DVIR (Driver Vehicle Inspection Report) — це звіт про огляд транспортного засобу водієм. Цей звіт є офиціним записом, який підтверджує, що водій завершив техогляд комерційного автомобілю.

PTI (Pre-Trip Inspection чи Post-Trip Inspection) означає передрейсовий огляд чи післярейсовий огляд.

Коли ваш автомобіль починає рухатися зі швидкостью 5 миль на годину (8 км/год) або більше, ваш робочий статус автоматично встановлюється на ВОДІННЯ. При швидкості 0 чи меньше 5 миль на годину (8 км/год) ваш автомобіль вважається При скорости 0 или менее 5 миль в час (8 км/ч) ваш автомобиль считается в статусі ХОЛОСТИЙ ХІД. У режимі ХОЛОСТИЙ ХІД у вас є можливість змінити свій робочий статус.

Згідно правилам FMCSA, можливо змінити статуси ПОЗА СЛУЖБОЮ, НА СЛУЖБІ та СПЛЯЧИЙ РЕЖИМ.

Так. GPSTab відправляє повідомлення водіям, коли вони наближаються до граничних значень, щоб уникнути потенційних порушень.

ELD автоматично записує наступні дані через проміжки часу: дату, час, місцезнаходження, мотогодини, пробіг автомобіля, ідентифікаційну інформацію водія, аутентифікованого користувача, транспортного засобу та перевізника.

Відкрийте повний список своїх стутсів, натиснувши кнопку «Переглянути попередні статуси».

Це автоматичне повідомлення про те, що планшет водія відключився під час водіння.

Натисніть на значок збільшувального скла, розташований у правому верхньому кутку додатка. Це дозволить ввести номер вашої вантажівки у рядок пошуку. Якщо ви все ще маєте проблеми, зателефонуйте адміністратору вашої компанії.

Додавання водія: Натисніть на кнопку плюс Добавление водителя: Нажмите на кнопку плюс праворуч, потім введіть необхідну інформацію та натисніть «Зберегти».

Видалення водія: натисніть та утримуйте інформацію, яку ви намагаєтеся змінити, поки не з’явиться опція видалення.

Натисніть на значок сонця/місяця, розташований у правому верхньому кутку вашого головного екрану додатка.

Кнопка «Зберегти» знаходиться внизу сторінки. Якщо кнопку «Зберегти» як і раніше не видно, можливо, вам потрібно згорнути клавіатуру.

Ви можете знайти свої записи DVIR за останні 14 днів під шкалою статусів. Натисніть на конкретну дату, яку ви шукаєте, та додайте свій DVIR на цей день та/або підпишіть його.

Будь ласка, зв’яжіться з адміністратором вашої компаніх для того, щоб отримати облікові дані для вашого додатку ELD.

Почніть з виходу з додатка ELD, потім:

Для Android — відкрийте Google Play

Знайдіть ім’я додатка ELD.

Натисніть значок додатка та кнопку «Оновити» праворуч, якщо доступно.

Для Apple — перейдіть у App Store.

Знайдіть ім’я додатка ELD.

Натисніть значок додатка та кнопку «Оновити» праворуч, якщо доступно.

Якщо оновлення недоступно – ви використовуєте останню версію додатка ELD.

Торкніться меню-гамбургера у верхньому лівому кутку та виберіть «Модуль перевірки». Потім натисніть «Почати перевірку» та покажіть офіцеру свій електронний журнал, що містить зведення за 8 днів.

Ви також можете відправити звіт, натиснувши на кнопку «Відправити журнали».

Натисніть на меню-гамбургер у верхньому лівому кутку вашого додатка, потім виберіть «Модуль перевірки» та виберіть «Відправити вихідний файл».

Будь ласка, зателефонуйте у нашу службу підтримки за телефоном 888-228-4460 доб. 2 або надішліть електронний запит на пошту support@help24.us

Ваші дані продовжуватимуть записуватися в автономному режимі та будуть передані до системи після відновлення з’єднання. Будь ласка, не видаляйте додаток та не перезавантажуйте планшет.

Будь ласка, зателефонуйте у нашу службу підтримки за телефоном 888-228-4460 доб. 2 або надішліть електронний запит на пошту support@help24.us

Будь ласка, натисніть на кнопку ПОЗА СЛУЖБОЮ та встановіть прапорець «Особистий Транспорт». Якщо ви не бачите цю опцію, зверніться до адміністратора вашої компанії.

Наш додаток в даний час доступний тільки в альбомному режимі.

Так, якщо вам потрібно підписати журнали за декілька днів або тиждень, ви можете повторно увійти в додаток. Ви побачите список усіх непідписаних подій, та у вас буде можливість підписати їх усі.

Ні, ELD будуть відображатися у списку доступних пристроїв Bluetooth з ім’ям: Wireless Link (Bluelink), IOSiX, PT30 чи Bluefire ELD у залежності від типу пристрою.

Для пристроїв Android: розташування та сховище
Для IOS: місцезнаходження (будь ласка, встановіть “завжди”, а не “під час використання”), Bluetooth, фонове оновлення програми та мобільні дані.

Ваш роз’єм ELD зазвичай підключається до діагностичного порту, який може бути розташований під лівою стороною панелі приладів, під кермовим колесом, поруч з лівою бічною панеллю водія або під сидінням водія.

Будь ласка, зв’яжіться з вашим менеджером з безпеки або нашою лінією підтримки за телефоном 888-228-4460 доб. 2.

Офіцери DOT побачать інформацію про водія та компанії, записи про чергування, місцязнаходження, одометр, мотогодини, списку подій водіння та інших автоматично записаних та введених вручну даних.

Так. Оскільки водій, як і раніше, підпадає під дію правил FMCSA, водій або транспортний засіб можуть бути перевірені. Під час перевірки робочий статус водія буде «НА СЛУЖБІ, не за кермом». Це означає, що ваш 10 або 34-годинний перезапуск буде перерваний.

Still looking for answers?

Reach us 24/7, 365 days a year

support@help24.us

888.228.4460 ext. 2

This website uses cookies to improve user experience.